درباره ما

 

"شرکت آمین شیمی صنعت توسعه مستقر در پارک علم و فناوری مرکز رشد پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران "

 

سابقه فعالیت اعضا تیم فنی این شرکت به بیش از بیست و پنج سال پیش برمی گردد، که طی سالیان گذشته با بهره مندی از علم و تجربه فراوان در زمینه تولید انواع محصولات شیمیایی فعالیت داشته اند. حال به پشتوانه این تجربه و تخصص تصمیم داریم با برنامه ریزی و مدیریت درست و بهره گیری از کوله باری از تجربه و علم اندوزی تبدیل به یک برند ملی در حد شرکتهای سرآمد تولید محصولات شیمیایی جهانی شویم .

با موجود بودن بیشتر مواد اولیه لازم جهت تولید محصولات شیمیایی در کشور عزیزمان ایران و تنوع این نوع مواد و همچنین برتریهای موجود در این تیم، شکی نداریم که خیلی زود به اهداف تعریف شده دست پیدا خواهیم نمود. 

نگاه ما، تولید محصولات خاص شیمیایی است . خاص از این جهت که تولید مواد شیمیایی که در آمین شیمی صورت می گیرد یا وارداتی هستند و یا اینکه اگر در داخل کشور مان تولید میشوند، هزینه تمام شده آنها بالاست و آمین شیمی با بکار گیری روشها وتکنولوژی های نوین تمام تلاش خود را نموده است که مشتریان ما به واسطه خرید با کیفیت و قیمت مناسب از حاشیه سود بالاتری بهره مند شوند. 

ایـن شـرکت بـا بهره گیـری از تیـم فنی و واحـد تحقیـق و توسـعه خـود، در داخـل و خـارج از کشور، امـکان تولید بار اول بسـیاری از محصولات و مواد شیمیایی وارداتـی را در کنار محصولات مورد نیاز دیگر بازار دارد.

زمینه فعالیت ما در تولید محصولات شیمیایی : حلالها ، رزین و هادرنر های خاص در صنایع رنگ و نساجی و چرم، مواد افزودنی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سیستم آب های صنعتی، شوینده ها، دارویی، کشاورزی و ...... می باشد.